O NAS

69812447_2489291231131508_5149732261112840192_n

DJ i wodzireja na swoje Wesele? Dobrze trafiłeś!

Jeżeli zależy Wam na wspaniałej zabawie, muzyce która porwie do tańca każdego, dobrze trafiliście!

Nasz duet sprawi że goście nie będą się nudzić. Przyjmując każde zlecenie zdajemy sobie sprawę, że wesele to jedna z najpiękniejszych chwil w waszym życiu którą będziecie wspominać bardzo długo. Dzień ślubu i wesela to chwile podniosłe oraz pełne szczęścia dla Was, całej rodziny, gości weselnych, a także przyjaciół i znajomych. Dbamy w szczególności o wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę do białego rana. Mamy przewagą nad zespołami weselnymi pod względem szerokości repertuaru i granych przez Nas utworów muzycznych w najwyższej jakości. Przy naszej muzyce nie usłyszycie fałszowanych wokali i banalnych mało profesjonalnych podkładów muzycznych. Wprowadzimy gości w doskonały nastrój, muzyką taką, jaką sobie zażyczycie. Muzyka weselna, góralska? Lata 70-te, 80-te, 90-te ? A może złota era disco, latino, radiowe hity czy największe polskie przeboje ? To nie stanowi problemu – liczy się dobra zabawa! Nie zapominamy przy tym o tradycyjnych zabawach weselnych i oczepinowych. Do tego tańce i zabawy integracyjne połączone z rywalizacją drużynową.
Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Kraków. Możliwy też dojazd poza obszar Małopolski.
DJ i Wodzirej na Wesele ! Nie czekaj, zadzwoń i umów się na spotkanie.

78814723_2692168910843738_8497884814257422336_n

inne imprezy okolicznościowe

Jesteśmy DJ-ami z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem! Zaangażowanie oraz unikalny styl pozwalają Nam dopasować się do każdego wydarzenia. Gramy dla Was na sprzęcie wysokiej klasy wiodących marek. Nagłośnienie, dekoracja światłem, profesjonalne stanowisko dla DJ-a oraz w pełni zachowana estetyka sprawiają, że każde wydarzenie wygląda nowocześnie i elegancko. Nasze nagłośnie jest najwyższej jakości, dobry dźwięk sprawi że Twój ulubiony numer Elvisa Presleya zabrzmi jakbyś był na jego koncercie.

DJ Tarnów Wesele DJ Brzesko- DJ i Wodzirej na Wesele Brzesko Tarnów Małopolska Z tej strony Wojtek i Dominik. Jeśli to czytasz, to zapewne szukasz DJa na Wesele. DJ na wesele, Brzesko, Tarnów, Małopolska.

DLACZEGO WARTO

NAS WYBRAĆ?

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 10 lat zajmujemy się prowadzeniem imprez okolicznościowych

MUZYKA

Szeroki repertuar muzyczny dopasowany do Twoich potrzeb

JAKOŚĆ

Nagłośnienie najwyższej jakości
eleganckie oświetlenie profesjonalne stanowisko DJ

ELASTYCZNOŚĆ

Unikalny styl pozwala Nam dopasować się do każdego wydarzenia

Odwiedź Nasz profil na Facebooku
DJ Team Brzesko - DJ i Wodzirej na Twoje Wesele !